XCM Big Four Rab, 01.06.2019.

Epic race – 70 km, UCI C3 marathon.
Pri 25 stupnjeva celzijevih ulazak u cilj 1min i 59 sek. iza poljakinje Sabine Rzepke nakon 3h41m48s, drugo mjesto u najjačoj Elite kategoriji i novih 70 bodova za Kup Hrvatske, Kristina nakon tri utrke ima ukupno 210 bodova i drži drugo mjesto u kupu (tri druga mjesta, sva iza Poljakinje koja nastupa za BK Primošten). Utrka je krenula sa Trga Sv. Kristofora u 10:40 ujutro, po vrlo toplom vremenu, sa dosta vlage u šumi Dundovo na Kalifrontu, do 32 km Sabina i Kristina na svega minutu – dvije jedna o d druge, prelaskom na Mundanije, Vidikovac na Kamenjaku i spust prema Mundanijama Sabina povećava razliku na 5 min. U zadnjoj četvrtini utrke Kristina konstantno smanjuje razliku i u cilj ulazi sa zaostatkom od 1:59 min. i osvaja drugo mjesto. Zadovoljna nastupom i napretkom iz utrke u utrku.

X