Bogat žetveni dan za BK Rotor.

Danas je bio iznimno bogat dan za klubsku žetvu medalji. Održane su dvije trke sa predstavnicima BK Rotora. Na lokalnoj cestovnoj utrci (maratonu) Koprivnica – Kalnik, nastupili su Branislav Buhić i naši sveprisutni juniori, David Šalamon i Lovro Krapinec. Svi su se okitili medaljama. Branislav drugim mjestom u master B kategoriji, a Lovro drugim mjestom u kategoriji A. David je uzeo broncu također u kategoriji A. Na drugom kraju Hrvatske, u Istri, elitašica Kristina Lukačević odvozila je 72km i 2200mnv maratona Valamar. Osvojila je odlično treće mjesto pobjedivši čak i Majdu Horvat koja je ove godine prilično neuhvatljiva. Kika je lavovski odradila vožnju unatoč vručini i 3 pada na spustevima. To je bila međunarodna UCI C3 utrka koja je ujedno vrijedila za bodovanje u kupu (5. i  posljednja utrka u hrvatskom kupu) gdje je Kika ulovila odlično 4. mjesto. Idealan temelj za napad na postolje nagodinu.

 

Svaka čast članovima na promociji kluba i ulovima medalji

 

X