Jan Tisaj osvojio zlato na kronometru u Vinkovcima

Dvostruka kruna za mladog Jana.

Odličnom vožnjom na utrci u Vinkovcima koju je organizirao BK Sokol Vinkovci, mladi Jan je još jednom pokazao kako koprivnički, a i hrvatski sport može puno očekivati od njega. U kategoriji U14, na stazi dugoj 9,2km, Jan je osvojio zlato uz gotovo 1 minutu prednosti ispred drugo plasiranog.
Pobjedom je zaslužio naslov državnog prvaka U14 kategorije u kronometru i cestovnom biciklizmu. 
Osim Jana, na istoj utrci u klasi junior, nastupili su i Lovro Krapinec, te David Šalamon koji su osvojili 6 i 7 mjesto, a Branimir Buhić u svojoj veteranskoj klasi pohvalio se sa izvrsnim 4. mjestom. U dramatičnom završetku, centimetar je presudio za gubitak trećeg mjesta, a dva centimetra za zlato. Nino Berta je osvojio 9. mjesto
Čestitke svim članovima koji su nastupili.
X