Kvalifikacijski maraton “Franja” u Ljubljani

Kvalifikacijski maraton za svjetsko amatersko prvenstvo, održan je ovaj vikend u Ljubljani

Po prekrasnom vremenu, održan je  Ljubljanski maraton “Franja”. Kvalifikacijski maraton za svjetsko  amatersko prvenstvo u biciklizmu. Maraton svjetskog ranga kojeg je pohodilo oko 3000 biciklista, a tokom cijelog vikenda čak 7350. BK Rotor je imao svoje predstavnike, Branislava Buhića i Nino Bertu. Ninoslav Berta je u svojoj kategoriji ostvario odličan rezultat i plasirao se na svjetsko prvenstvo u Italiji, dok je Branislav nažalost doživio pad, te usprkos poboljšanju prošlogodišnjeg rezultata, nije ulovio kvalifikaciju za daljnje natjecanje. Čestitke obojici, a Nini sretno u Italiji.

0 0 votes
Article Rating
SHARE IT:
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments