BK Rotor Koprivnica - Članstvo u klubu

Prošlogodišnjim članovima kluba članstvo vrijedi do 31.01. u novoj godini
do kada je rok za uplatu redovne članarine,
nakon toga prestaju sva prava redovnog člana do nove uplate godišnje članarine.

POJEDINAČNA ČLANARINA
 iznosi 200,00 kn.
OBITELJSKA ČLANARINA
 (roditelji i djeca koja žive s njima) iznosi 300,00kn.

NOVI član
kluba može postati svatko u tekućoj godini i to prvobitno slanjem zahtjeva sa svojim podacima i kratkim osvrtom na koji način bi mogli doprinijeti radu kluba, sve na
e-mail kluba: bkrotor@gmail.com.
Nakon odobrenja, uplatom redovne članarine postaje se punopravni član kluba.

UPLATA ČLANARINE NA:
žiro račun kod Podravske banke: 2386002-1110006150
IBAN: HR1323860021110006150
SWIFT: PDKCHR2X

STATUT KLUBA BK ROTOR KOPRIVNICA

Uprava kluba: 

Predsjednik kluba - 
Darko Krapinec / 0989130931

Dopredsjednik kluba - Vladimir Vresk / 098375325

Tajnik kluba - Renato Ciler / 098762493

Likvidator kluba - Gordan Pazić




Članovi kluba u 2018. godini:


Red. br. Prezime Ime
1. BERTA NINO
2. BRANKOVIĆ RADE
3. BUHIĆ BRANISLAV
4. CILER ANTONIO
5. CILER RENATO
6. GAZDEK ZDENKO
7. HERMAN SINIŠA
8. KARAS DAVOR
9. KRAPINEC DARKO
10. KRAPINEC LOVRO
11. KUKEC DAMIR
12. LONČAR TOMISLAV
13. LUKAČEVIĆ IVA
14. LUKAČEVIĆ KRISTINA
15. LUKAČEVIĆ ZLATKO
16. MARUŠEVEC RENE
17. MURK ANTONIO
18. PAVLOVIĆ KRUNOSLAV
19. PAZIĆ GORDAN
20. PODOREŠKI DAMIR
21. RADMILOVIĆ IGOR
22. RUPA ALEN
23. SAMBOLEK HRVOJE
24. STRUČIĆ BOŽIDAR
25. STRUČIĆ PETRA
26. ŠALAMON DAVID
27. ŠIKIĆ VEDRAN
28. ŠURLOVIĆ IVICA
29. TISAJ FRAN
30. TISAJ HRVOJE
31. TISAJ JAN
32. VAJDIĆ MARKO
33. VERŠIĆ VEDRAN
34. VRESK MARKO
35. VRESK VLADIMIR


LICENCIRANI VOZAČI U 2018. godini


Red. br. Prezime Ime godište kategorija
1. BERTA NINO 1981 Master A
2. BUHIĆ BRANISLAV 1975 Master B
3. CILER ANTONIO 1979 rekreativac
4. HERMAN SINIŠA 1971 Master B
5. KARAS DAVOR 1981 rekreativac
6. KRAPINEC DARKO 1968 direktor ekipe
7. KRAPINEC LOVRO 2000 junior
8. KUKEC DAMIR 1977 Master B
9. LONČAR TOMISLAV 1979 rekreativac
10. LUKAČEVIĆ KRISTINA 1977 elite / W
11. PAVLOVIĆ KRUNOSLAV 1978 Master B
12. PODOREŠKI DAMIR 1983 rekreativac
13. ŠALAMON DAVID 2001 junior
14. TISAJ HRVOJE 1972 rekreativac
15. VAJDIĆ MARKO 1984 rekreativac
16. VERŠIĆ VEDRAN 1982 Master A
17. VRESK VLADIMIR 1973 rekreativac